Šunų žaidimas.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Keliamės į www.sirmas.forumlt.com
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Agility varžybos

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Urtė

Urtė


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2012-02-26

Agility varžybos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Agility varžybos   Agility varžybos Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:36 pm

Agility varžybos Agilarena

Na štai ir pirmosios Agility Varžybos! Jeigu esate įsitikinę jog jūsų šunelis yra vikrus, greitas ir ištvermingas, jokiu būdu nepraleiskite progos užsiregistruoti!

Apie varžybas
Kadangi pavasaris dar tik prasidėjo, sniegas dar nenutirpo - varžybos vyks vidinėje patalpoje.Varžybose gali dalyvauti tiek maži, tiek dideli šunys.Varžybas laimės 3 šunys. Visi 3 šunys gaus po rozetę, o pirmos vietos laimėtojas dar gaus 200Lt čekį apsipirkimui ''Royal Canin'' parduotuvėje.Prizai bus įteikti tik varžybų pabaigoje.

Taisyklės
Varžybų metu negalima trigdyti šunų ir jų šeimininkų.Į varžybas neįleidžiami agresyvūs šunys, kurie galėtų užpulti kitus.Varžybose turi dalyvauti bent 3 šunys.Jeigu neužsiregistruos bent 3 šunys iki nurodytos datos, varžybos bus nutrauktos arba pratęsiamos.Vienas šeimininkas gali užregistruoti tik 1 šunį.

Kaip dalyvauti
Kai užpildysite registracijos blanką, po juo turite parašyti rašinėlį kuriame aprašysite kaip atsivedate savo šunį, kur jis lipa, ką jis ir kaip viską daro.Stenkitės rašyti smulkiai, kad tiksliai suprastumėme kaip viskas vyko ištikro.Negalima rašyti taip - ''Atvedžiau Dankaną, jis perlipo kliūteles, peršoko viską ir baigėm.'' Rašinys turi būti kaip ir yra rašiniai, jis turi būti netrumpas.Na, o poto,kai bus sustabdyta registracija, visi veislyno lankytojai išrinks geriausią rašinėlį ir taip paskelbsime laimėtojus.Nesukčiaukite ir už save nebalsuokite.Kai bus stabdoma registracija, bus sukurta apklausa ir joje rinksite laimėtoją.Jeigu pasitaikys lygiosios, tuomet spręsiu aš - kas laimi.

Registracija stabdoma 2012.03.21

Registracijos blankas
◙Šeimininko vardas:
◙Šuns vardas:



Atgal į viršų Go down
Skaistė

Skaistė


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2012-02-09

Agility varžybos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Agility varžybos   Agility varžybos Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 8:26 am

1.Šeimininko vardas: Skaistė.
2.Šuns vardas: Lombard(Lombardas).
Atgal į viršų Go down
Urtė

Urtė


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2012-02-26

Agility varžybos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Agility varžybos   Agility varžybos Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 11:58 am

Skaiste, paskaityk ką reikia daryt, o tada registruokis.... Po savo registracijos blanku turi parašyti rašinėlį.Pirmiausiai reik žinoti kaip dalyvauti, o tik tada registruotis...
Atgal į viršų Go down
Skaistė

Skaistė


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2012-02-09

Agility varžybos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Agility varžybos   Agility varžybos Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 2:01 pm

Neaiškink čia man,kietuolė atsirado...Gal neturėjau laiko,nes buvau informatikos pamokoj...
Atgal į viršų Go down
Skaistė

Skaistė


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2012-02-09

Agility varžybos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Agility varžybos   Agility varžybos Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 2:22 pm

1.Šeimininko vardas: Skaistė.
2.Šuns vardas: Lombard(Lombardas).

Aš su savo šuniu Lombardu atėjau į Agility aikštelę.Mano šuo bijojo šokti per kliūtį,bet vėliau įsidrasino ir peršoko.Po to bėgome prie tiltelio.Lombardas vos išsilaikė ant tiltelio ir nubėgome toliau.Priėjome prie sviruoklių.Mano šuo puikiai perėjo per sviruokles.Atbėgome prie stulpų.Jis viską gerai atliko.Vėliau atėjome prie kliūties kur reikia peršokti.Nepavyko peršokti,nukrito kliūties dalis(pagalys).Po to atbėgome prie stataus trikampio.Lombardas bijojo per jį pereiti,bet šiaip nei taip perėjo.Atėjome prie paskutinės kliūties.Mano šuo gerai peršoko per kliūtį.Na štai ir baigėme.Lombardas labai pavargo po šitų kliūčių.
Atgal į viršų Go down
Urtė

Urtė


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2012-02-26

Agility varžybos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Agility varžybos   Agility varžybos Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 3:23 pm

1.Šeimininko vardas: Urtė
2.Šuns vardas: DеLаRоkkа

Na štai ir pasitempę atkeliavome su DeLaRokka.Mažylė buvo puikiai nusiteikusi.Paglosčiau savo šunelį, daviau jam skanėstą.
-Sėkmės, saule,-pasakiau ir įvedžiau savo Dela į aikštelę.
Pirmiausiai pradėjom nuo žiedų apšilimui.Mmh, jie buvo 3 ir visi skirtingų dydžių.
-Tau pavyks,- padrąsinau DeLaRokka.
Per pirmajį žiedą užkibo priekinė kairė koja, tačiau ji nesustojo.Priartėjusi antrajį, ji stryktelėjo ir dailiai peršoko žiedą.Na o per trečiajį jį bandė šokti, tačiau jos kojos užkibo ir ji suklupo.Ištvėrminga Delutė stojosi ir tempė mane ant plataus kalnelio.Jos nagučiai šiaip netaip užsikabino už lentučių ir ji perlipo šią kliūtį.Na o dabar pasukome link siauraus kalnelio.Vėl girdėjosi kaip jos nagučiai kabinasi į lentas.Užlipusi į kalno ''viršūnę'' DeLaRokka vos nenukrito.Aš šiek tiek jai pagelbėjau ir ji dailiai nučiuožė ant žemės. Jos akys užmatė kuolelius.''Šmaukšt,šmaukšt'' , kuoliukai tik dreba, o šunytė lekia kaip vėjas.Vos nulaikau pavadėlį.Na o dabar liko sunkiausia dalis.Kliūtys.Staiga Dela sustojo ir vėl pradėjo skuosti.Pirma klūtis sėkmingai.
-Šaunuolė!-sušukau.
Antroji kliūtis sekėsi ne taip gerai kaip pirmoji.Visas likusias kliūtis ji perskuodė taip greitai,kad jos beveik nesimatė.Ši greituolė buvo visiškai nusikalusi.
-Didžiuojuosi tavimi!
Ji iškarto gavo krūvelę skanėstų ir atsigerti.Atsigavusi DeLaRokka, atėjo prie manęs, atsisėdo ir pasuko savo galvelę iškišusi liežuvį.Prisegiau pavadėlį ir drožėm namo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Agility varžybos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Agility varžybos   Agility varžybos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Agility varžybos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šunų žaidimas. :: Miestas :: Parodų arba parodų pasiruošimams aikštelės-
Pereiti į: