Šunų žaidimas.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Keliamės į www.sirmas.forumlt.com
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Plepėjimų kampelis

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Urtė

Urtė


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2012-02-26

Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 26, 2012 6:05 pm

Sakau trinkit, nes šitam forume jokio aiškumo ir draugiškumo.Aš stengiausi, ieškojau tų šunų, o pasirodo vienintelė Admin už visus žaidžia.Nu tai kam būt prisirėginus jeigu čia laiko mažais vaikais ir už juos žaidžia.
Atgal į viršų Go down
Skaistė

Skaistė


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2012-02-09

Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitimePir. 02 27, 2012 4:09 pm

Nevaidink kieta čia.Reik pirmiau perskaityti kur yra svarbu perskaityti naujokams ir nežinantiems žmonėms,jei ten neskaitei tai ne mano bėdos,kad nieko nežinai čia.Arba gali parašyti Paulinai(Admin) į privačias žinutes ir paklausti ko nežinai...
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 215
Join date : 2012-02-08

Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 29, 2012 1:22 pm

Matot,pakeistas stilius. Žaidime jau pavasaris Wink
Atgal į viršų Go down
https://veislynai.forumlt.com
Urtė

Urtė


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2012-02-26

Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 29, 2012 3:35 pm

Skaiste, o ką man padaryt jeigu skaičiau 4 kartus ir man to NERODĖ. Ir tu per daug neįsijausk,nes nei tu jokia adminė nei modė.Ir neturi teisės man aiškinti vien dėl to kad esi admin draugė.
Atgal į viršų Go down
Skaistė

Skaistė


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2012-02-09

Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 29, 2012 4:50 pm

Jo mačiau Paulina,gražus Smile .Nu tai paklausti Paulinos
(Admin) gali ko nežinai...
Atgal į viršų Go down
Urtė

Urtė


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2012-02-26

Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitimePen. 03 09, 2012 5:50 pm

Jeigu norit, galit užsiregistruot į mano visai naują, šviežią Šunyną Very Happy sirmas.forumlt.com
Atgal į viršų Go down
Skaistė

Skaistė


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2012-02-09

Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 15, 2012 2:06 pm

Ždž Urte nukopinai nuo Paulinos puslapį tik kitą paveikslėlį uždėjai ir spalvas kitas.Kaip prisijungti išvis prie tavo puslapio,nes aš negaliu.
Atgal į viršų Go down
UgneWinner

UgneWinner


Pranešimų skaičius : 37
Join date : 2012-02-13
Miestas : Vilnius

Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 15, 2012 2:26 pm

Šiaip skaiste, tavęs ten nieks nekviečia :DDD
Atgal į viršų Go down
http://auksinismeilumas.weebly.com/
Skaistė

Skaistė


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2012-02-09

Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 15, 2012 2:40 pm

Tai jei manęs nekvietė į tą puslapį tai bent galėjo parašyti-Skaiste į mano puslapį negali eiti ir t.t.,bet kai neparašė tai iš kur man žinoti ar mane kvietė ar ne...?
Atgal į viršų Go down
Urtė

Urtė


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2012-02-26

Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 15, 2012 5:38 pm

1.Aš nesikopinau.
2.Reikia registruotis kad prisijungtum.
3.Tu ir vėl kabiniesi.
4.Paulina vistiek tame puslapyje yra mano padejėja.
5.Paulina man nieko nesako kad kopinuosi.
6.Tavęs niekas neverčia ten registruotis. Wink
Atgal į viršų Go down
Skaistė

Skaistė


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2012-02-09

Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 15, 2012 5:57 pm

Tai aš ten prisireginau,bet neleidžia prisijungti kažkodėl. Sad
Atgal į viršų Go down
Urtė

Urtė


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2012-02-26

Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 15, 2012 6:02 pm

Dabar galėsi. Rašai vardą Skaistė ir rašai slaptažodį savo. Ir taip prisijunksi...
Atgal į viršų Go down
Skaistė

Skaistė


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2012-02-09

Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitimePen. 03 16, 2012 3:26 pm

Ok ačiū Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Plepėjimų kampelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepėjimų kampelis   Plepėjimų kampelis - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Plepėjimų kampelis
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šunų žaidimas. :: Miestas :: Kitos vietos-
Pereiti į: